TEAMET

TEAMET

Elio Epifani – President

Elio Epifani er grunnlegger og president av suksessrike Vox Group, ved innlemmelse av varierende datterselskap rundt om i verden. Han er en lidenskapelig entreprenør i turist- og servicebransjen, etter å ha utviklet og skapt flere suksessrike B2B og B2B2C produkter og tjenester siden 2001. Hans forretningssans har drevet frem rekordhøy vekst år etter år, samt hurtig ekspansjon i nye markeder og foretak.

E-post – elio.epifani@voxtours.com

Fabio Primerano – CEO

Fabio Primerano er uteksaminert ingeniør og blomstrer av teknologi. I 2014 revolusjonerte han Vox sin posisjon i reiseindustrien ved å introdusere innovative teknologiske styringssystemer og produkter. I dag er Fabio CEO av Vox S.p.A, og tar med seg selskapet på et springbrett fra å være anerkjent som verdensleder på lydomvisningsystemer, til å også bli verdensledende i digitale reiseløsninger for reiseindustrien.

E-post – fabio.primerano@voxtours.com

John Boulding – CMO

John Boulding er den høyt motiverte, erfarne og lidenskapelige CMOen til Vox S.p.A. Han er en ekspert innen innovasjon, branding og endringsledelse. John er en inspirerende kommunikator og forretningsstrategi, med ekstensiv kunnskap om produkter og drift innen turisme, og en robust bakgrunn av forretningsadministrasjon i både private og offentlige selskaper.

E-post – john.boulding@voxtours.com

Filippo Buranelli – CTO

Filippo Buranelli er den dynamiske og initiativtakende CTOen til Vox. Ikke bare leder han den tyske salgsavdelingen, men er drivkraften bak nye innovasjoner i Vox sinteknologiske produksjonslinje. Hans bidrag har vært avgjørende i skapelsen av Vox sine nye digitale produkter som har blitt rullet ut siden 2015.

E-post – filippo.buranelli@voxdeutschland.de

Francesco Epifani – Project Manager

Teknologi er Francescos lidenskap. Med sine ferdigheter bidrar han til vekst i selskapet ved sine bidrag til prosjekter, alt fra operasjonelle prosjekter til de som omhandler strategisk markedsføring og salgsaktiviteter.

E-post – francesco.epifani@voxtours.com

Enrico Mecozzi – Leder av forretningsutvikling

Enrico er ansvarlig for den overordnede styringen av aktiviteter som er strategiske, operasjonelle og knytte til kundeforhold. Han har mye erfaring og hans spesialitet er konkurransedyktige tilbud, prospektbehov og inntredelse i nye markeder. Hans erfarne stil er høyst effektiv i å drive selskapets ambisiøse vekst.

E-post – enrico.mecozzi@voxtours.com

REGIONALE HOVEDKONTOR

AMERIKA

Marc Colenbrander

Administrerende Direktør

E-post – marc@voxnetwork.com

ASIA-STILLEHAVET

Roy Wang

Administrerende Direktør

E-post – info@voxasia.hk

STORBRITANNIA

Massimo Primerano

Administrerende Direktør

E-post – massimo.primerano@voxtours.co.uk

AUSTRALASIA

Peter Smith

Administrerende Direktør

E-post – peter.smith@voxtours.com

SPANIA

Jorge Moral Cervantes

Administrerende Direktør

E-post – jorge.moral@voxtours.es

TYSKLAND

Filippo Buranelli

Administrerende Direktør

E-post – filippo.buranelli@voxdeutschland.de

FRANKRIKE

Daniele Marchesiello

Administrerende Direktør

E-post daniele.marchesiello@voxtours.fr